YÜKLENİYOR...

Hakkımızda

Ladin Yapı Sistemleri

LADİN YAPI SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Biz Kimiz

Kurulduğu 1992 yılından beri gelişmekte olan inşaat sektöründe Avrupa ve dünyanın gelişmiş ülkelerinden yapı malzemeleri ithalatı ve pazarlaması yapan Ladin Yapı, ürün gamını her sene genişletmektedir. Yapı malzemelerinden taş yünü asma tavanı OWA, FORNIX Prance metal asma tavanı, asma tavan profili ve fiber bazlı ürünleri ise çevreci Can Lift sertifikalı çeşitli firmalardan getirip, FORNIX PRANCE işbirliği ile iç piyasaya pazarlamaktadır.

Yakından takip ettiği inşaat sektöründe Ladin Yapı; kullandığı pazarlama kanalları ile potansiyel müşterilere ürünleri en hızlı şekilde pazarlamayı hedeflemekte ve firmanızla kurulacak ticaret köprüsü ile büyüyen Türkiye inşaat pazarında istenen pazar payına birlikte ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ladin Yapı Sistemleri olarak; Çevre ve Sağlık, Kalite ve İnsan Kaynakları politikalarımız ile hizmet vermeyi, sorumlu, uyumlu ve açık bir şekilde iletişim ve iş birliği kurmayı taahhüt ederiz. Kalite Politikamız, Güvenlik ve Çevre Sağlık Politikamız.

Ladin Yapı Sistemleri: Yapı ve Zemin sektöründeki tecrübemiz ile sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, modern mimarinin ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz ürünlerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak birincil vazifemizdir. Üretimlerimiz ve araştırma çalışmalarımız verimlilik esasına dayanmakta, beraber hareket etme bilinciyle büyüyen ekibimiz yasalara ve standartlara uygun davranma ilkesi ile çalışmaktadır.

Ekibimizdeki çalışanlar çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde olarak görevlerini yerine getirmekte, karşılıklı saygı ve şeffaflık ilkesine dayanan iletişim biçimini benimsemektedir.

Görüşler

Ladin Yapı çalışanlarından şirket hakkında görüşler.