YÜKLENİYOR...

Yapı Sektörü

Ladin yapı haber merkezi

Sektörde yeni gelişmelerden haberler ve ladin yapının etkinliklerine ulaşabileceğiniz BLOG sayfası.

Ladin yapının fuar etkinliklerinin, yeni yapılan anlaşmaların ve üst düzey işlerinin duyurularını bulacağınız BLOG sayfamıza hoşgeldiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque risus tortor, aliquam quis augue eu, tempus semper tellus. Nullam eu auctor lacus. Cras dapibus a eros sed lobortis. Phasellus dictum mattis nibh, pretium maximus ex eleifend quis. Quisque ac nisi blandit, sagittis nulla eu, volutpat nibh. Duis non mauris velit. Nulla ornare scelerisque ex, et ultrices nunc dictum sed. Aenean in ultricies turpis, quis gravida elit. Aenean finibus, eros quis lobortis blandit, nibh massa luctus magna, sed laoreet nisi libero eu urna. In mi est, elementum eu tempor sollicitudin, lacinia eget sem. Vivamus aliquet volutpat ante. Ut faucibus nibh nec feugiat mollis. Maecenas quis felis accumsan, fermentum massa vitae, porttitor purus. Aliquam faucibus, risus id ultrices sollicitudin, justo sem sodales odio, eget suscipit risus nibh non purus. Duis dictum, ex a cursus mattis, justo neque interdum augue, sit amet hendrerit odio felis ut ante. Pellentesque vitae tristique libero, ac venenatis libero.


Blog

Haberlerimiz ladin yapısının altında özel haberler olarak işlenmektedir. Firmamızın ön gördüğü habelere yer verilmektedir. Firmamız farklı etkinliklerde yer almaktadır. Bunları bizleri takip eden bayilerimiz ve değerli müşterilerimizle paylaşmak bizlerin birinci görevidir.

Ladin yapı OWA işbirliği

Değerli çözüm ortaklarımız, 2021 yılı için firmamız Asma Tavan sistemleri satışında, OWA firması ile Distribütörlük Anlaşması yapmıştır. Siz değerli çözüm ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için OWA firmasının Taşyünü, Metal, Ahşap, Canopy, Baffle, Sismik T24/T15 Taşıyıcı sistem ve iki duvar arasındaki tüm asma tavan çözümlerimizle hizmetinizde olacağız…
Saygılarımızla,
LADİN YAPI SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Alçıpan Profil Sistemleri

Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Mineral Taşyünü Ara Bölme

Ara bölme yalıtımında kullanılır. Yangına karşı tepki sınıfı A1. Düşük lamb da değeri 0,037. Ses yalıtımına yüksek katkı sağlar. Bağlayıcı içeriğinde fenol, formaldehit içermez. Minimum tozuma özelliğine sahiptir, kaşındırmaz.

Projelerinizde Yer Alalım

Mimarlık ve inşaat sektöründe faliyet gösteren firmalarında yer almak bizleri onurlandırmaktadır. Kaliteli işçilik vve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için Ladin Yapı Sistemleri ile iletişime geçin.

Teknik Hizmet

Teknik hizmet verdiğimiz müşterilerimizle irtibatımız kesmeden her hangibi bir sorun yaşadıklarında ilk aradıkları yer Ladin Yapı Sistemleri olmaktadır. Sorunlarını birlikte masaya yatırıp, çözmek bizim işimiz.

Güvenlik ve Çevre Sağlık Politikamız

Ladin Yapı Sistemleri: Uluslararası çevre koruma esaslarına dayanarak faaliyet gösteren ekibimizle, ürünlerimizin tasarımından ömürlerinin sonuna kadar enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmaktayız. Atıklarımızı en aza indirmekte, mümkün olduğunca geri dönüşümlerini sağlamakta ve geri kazanılamayan atıkların çevreye zarar vermeden yok edilmesi için çalışmaktayız.

Ekibimiz için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlama adına kazaya neden olabilecek potansiyel tehlikeler ve riskler için gerekli önlemleri almaktayız. Sağlık bozulmalarını, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek için merkezimizde daimi iyileştirme çalışmaları yapmaktayız. Çevre, sağlık ve güvenlik konularında paydaşlarımızla birlikte hareket ederek, bütünsel yönetim sistemleri geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Görüşler

Ladin Yapı çalışanlarından şirket hakkında görüşler.